O nás

Naše firma se zabývá kusovou výrobou, byla založena v roce 1996 jako fyzická osoba „Miloš Pokorný“. Řešíme komplexní  služby v oblasti obrábění kovů a soustředíme se především na vysokou kvalitu výrobků ať už se jedná jednokusovou malovýrobu nebo zakázky v desetitisícových sériích. Flexibilita a dodržování dohodnutých termínů dodávek je jedním z hlavních důvodů proč se k nám naši odběratelé vrací. 

V roce 2000 jsme získali větší výrobní prostory cca 300 m2. Tento krok poskytl vytvoření nových pracovních míst, a tím navýšení počtu zaměstnanců našeho kolektivu. Modernější technologie umožňující sériovou výrobu nás posunula dále v oblasti obrábění a zproduktivnění výroby. Postupným zdokonalováním řídících a výrobních procesů nám otevřelo cestu k modernějším technologiím současného CNC třískového obrábění. Firma provádí vzdělávací semináře pro své zaměstnance v oblasti nových technologií, řízení a kvality výroby. Vysoké cíle naší firmy a plnění daných úkolů dovedlo firmu v roce 2007 k certifikaci ISO 9001:2000 a 14001:2004. V druhé polovině roku byla zapsána do obchodního rejstříku pod novým názvem KOMP-CZ s. r. o.
Prvořadým cílem naší společnosti je postupné rozšiřování vědomostí v oblasti třískového obrábění, kvality výroby, modernějších a progresivnějších technologických postupů.

Politika_spolecnosti